Home

Wynajem podnośnika koszowego 26 metrów w Lęborku: 600352320

WIESZANIE BANERÓW, REKLAM, ANTEN, SERWIS KLIMATYZACJI

Wygodny montaż i serwis układów klimatyzacji, montaż reklam, kasetonów i plakatowanie billboardów,wieszanie banerów na budynkach, montaż i instalacja anten satelitarnych, telewizyjnych i internetowych, wymiana oświetlenia ulicznego oraz zainstalowanych na budynkach, naprawa rynien, podbitek dachowych, obróbek blacharskich.

MYCIE ELEWACJI, OKIEN, DACHÓW, BALKONÓW

Montaż konstrukcji na elewacji i samej elewacji, wszelkie prace konserwatorskie elewacji, jak np. uzupełnianie tynków, montaż balustrad, dachów lekkiej konstrukcji, mycie okien, dachów, balkonów, odśnieżanie dachów i usuwanie sopli, prace związane z udrożnianiem przewodów kominowych i konserwacji wentylacji, różnego rodzaju pracach dekarskich.

MONTAŻ ORAZ WYMIANA OŚWIETLENIA I WIELE WIĘCEJ

Montaż kamer telewizji przemysłowej, oświetlenia na słupach energetycznych, tablic i znaków drogowych, wymiana uszkodzonego oświetlenia sterowania ruchem drogowym, montaż scen teatralnych i koncertowych, prace filmowe i telewizyjne, montaż okien, wiele innych, wymagających bezpieczeństwa podczas prac na wysokości.Naszą specjalność stanowi profesjonalny wynajem podnośników koszowych, popularnie nazywanych zwyżką. Nasz podnośnik charakteryzuje się wysięgiem górnym do 26 metrów, Nasz podnośnik posiada wiele cech, które zdecydowanie prześcigają zalety najlepszych nawet podnośników innych producentów i innych konstrukcji. Jego zalety docenią Państwo sami podczas korzystania z naszych usług. ]Najważniejsze jest dla nas profesjonalne i kompleksowe podejście do Klienta. Prace wykonujemy rzetelnie i terminowo z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz jakości oferowanych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możemy wykonywać dla Państwa prace w najdogodniejszym możliwym terminie oraz na bardzo korzystnych warunkach.

Dzięki Nam sięgniesz wyżej


Mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę współpracy w ramach wynajmu nowoczesnych i bezpiecznych podnośników koszowych.

Założeniem naszej firmy od początku jej istnienia, jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, a zarazem w możliwie najniższej cenie. Duża uwagę przykładamy do bezpieczeństwa w pracy na wysokości oraz rzetelnej i uczciwej współpracy z klientami. Podnośnik koszowy Lębork, Słupsk, Wejherowo.

Szanujemy naszych klientów, dlatego sami nie świadczymy usług związanych z wykorzystaniem naszych podnośników, nie chcemy być konkurencją dla firm z którymi współpracujemy

Podnośniki na gąsienicach typu Spider idealnie sprawdzają się w pracach montażowych, wysokościowych i konstrukcyjnych w galeriach handlowych, kościołach czy halach. We wszystkich trudno dostępnych miejscach.

Nasza oferta obejmuje wynajem podnośników na gąsienicach razem z operatorem posiadającym odpowiednie uprawnienia do obsługi urządzeń wysokościowych.  Nasze najwyższej jakości podnośniki pająki najczęściej wynajmowane są do takich prac jak:

  • mycie kościołów
  • odkurzanie kościołów
  • prace wysokościowe w galeriach handlowych
  • prace wysokościowe w urzędach
  • mycie hal

http://podnosniki-koszowe-gasienicowe-spider-gdynia-gdansk.pl/

Back to top